Språk

 

Kontaktlærere ved Lakselv videregående skole

Adelingsledere og kontaktlærere.

 

Avdelingsleder Yrkesfag
Amundsen, Tove (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeAmundsen, Tove (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

 

Avdeligsleder Studiespesialisering
Hoven,Katrine Elden (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeHoven,Katrine Elden (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole
 
   

Kontaktlærere

Vg1

Jan.Erik.Kollstrom@ffk.no
97129847

kollstrøm, jan erik.jpg - Klikk for stort bildekollstrøm, jan erik.jpg

1EL

Gunn.Tove.Baden@ffk.no
99033628

Baden,Gunn Tove (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeBaden,Gunn Tove (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

1HO

 Lisbeth.Walle.Slattedal@ffk.no
97154133

Slåttedal, Lisbeth Walle (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeSlåttedal, Lisbeth Walle (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

1TIP

Eindride.Ilmari.Kjersheim@ffk.no
92884664

Kjersheim. Endride Ilmari (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeKjersheim. Endride Ilmari (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

1SS

Helen.Johannessen@ffk.no
41646166
Johannessen,Helen (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeJohannessen,Helen (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

1SS

 

 

 

Vg2

Anne-Britt.Larsen@ffk.no
41646166
Larsen, Anne Britt (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeLarsen, Anne Britt (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2HF

 Jan.Helge.Mikkelsen@ffk.no
91553222
Mikkelsen,Jan Helge (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeMikkelsen,Jan Helge (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2EL

Ellinor.Englund@ffk.no
91351671

Englund,Ellinor (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeEnglund,Ellinor (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2AM

Jim.Robert.Henriksen@ffk.no
92853581
Henriksen, Jim Robert (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeHenriksen, Jim Robert (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2KT

Linda.Ursula.Furnes@ffk.no

95795723
 

2SS

Erland.Leiros.Nilsen@ffk.no

94825617


Nilsen,Erland Leiros (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeNilsen,Erland Leiros (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2SS

 

 

 

Vg3

Karin.Bjorset.Persen@ffk.no

48110705
Persen, Karin  Bjørset (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildePersen, Karin Bjørset (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

3SS

Christina.Storelv@ffk.no

99388565
Storelv,Christina (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeStorelv,Christina (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

3PÅ

Espen.Andre.Vag@ffk.no
97568007Våg,Espen.jpg - Klikk for stort bildeVåg,Espen.jpg Lakselv videregående skole

3PÅ


                                       

 

Fant du det du lette etter?