Språk

 

Kontaktlærere ved Lakselv videregående skole 2018-2019

Larsen, Anne Britt (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde Her er kontaktinformasjon og bilder av kontaktlærere.

 

 

 

 
 
   

Kontaktlærere

VG1

Jan.Erik.Kollstrom@ffk.no
Mobilltlf: 97129847

kollstrøm, jan erik.jpg - Klikk for stort bildekollstrøm, jan erik.jpg

1EL

Anneli.naukkarinen@ffk.no
Mobilltlf: 97588595

 

1HO

 Lisbeth.Walle.Slattedal@ffk.no
Mobilltlf: 97154133

Slåttedal, Lisbeth Walle (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeSlåttedal, Lisbeth Walle (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

1TIP

Ane.Marthe.Johannessen@ffk.no

Johannessen, Ane Marte (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde

 

1SS

Hege.Forfang@ffk.no
Mobilltlf: 91796428
Forfang, Hege (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde

1SS

 

 

 

VG2

Anne-Britt.Larsen@ffk.no
Mobiltlf: 41646166
Larsen, Anne Britt (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeLarsen, Anne Britt (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2HA

 Jan.Helge.Mikkelsen@ffk.no
Mobiltlf: 91553222
Mikkelsen,Jan Helge (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeMikkelsen,Jan Helge (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2EL

heidi.stenbro.hanssen@ffk.no
Mobiltlf: 97511536

Hanssen,Heidi Stenbro (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde

2AM

Jim.Robert.Henriksen@ffk.no
92853581
Henriksen, Jim Robert (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildeHenriksen, Jim Robert (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

2KT

Christina.Storelv@ffk.no
Mobiltlf: 99388565
Storelv,Christina (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde

2SS

Anna.Agnieszka.Wojtowicz@ffk.no
Mobiltlf: 47681714
Wojtowicz,Anna Agnieszka (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde

2SS

 

VG3

Karin.Bjorset.Persen@ffk.no

Mobiltlf: 48110705
Persen, Karin  Bjørset (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bildePersen, Karin Bjørset (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

3PÅ

Espen.Andre.Vag@ffk.no
Mobiltlf: 97568007
Våg,Espen.jpg - Klikk for stort bilde

3PÅ

Gry.Synstrud@ffk.no
Mobiltlf: 99524433
Syntsrud,Gry (Lakselv videregående skole) - Klikk for stort bilde
3SS
Linda.Ursula.Furnes@ffk.no
Mobiltlf: 95795723
3SS


                                       

 

Fant du det du lette etter?